| eumi a întrebat:

Ce credeti voi ca-nseamna fericirea?

Răspuns Câştigător
| Elena0210 a răspuns:

Ceva ce eu nu am cunoscutsad

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fericirea este acea stare in care te simti bine.sau mai bine zis foarte bine

lolita
| lolita a răspuns:

Viata de zi cu zi, fiecare minut si fiecare secunda. eu sunt fericita, am de toate cate putin si nu imi trebuie mai mult pentru ast

carla
| carla a răspuns:

Cand te simti implinit happy

| jani a răspuns:

Fiecare om vede fericirea in felul lui, fiecare dintre noi este fericit in felul lui, fericirea este, ceea ce ne implineste pe fiecare.

| gabrielutzu a răspuns:

Fericirea inseamna ca ti-a mai ingaduit Dumnezeu inca o zi pe acest pamant, cu bune si cu rele, trebuie sa te bucuri de toate asa cum sunt in armonie cu cei din jurul tau, si sa nu pui la suflet necazurile si problemele...intr-o fraza:credinta, armonie si echilibru sufletesc, asta inseamna fericirea.

| miry a răspuns:

Pt mine sentimentul fericire consta in iubire sincera, liniste sufleteasca, indeplinire pe plan sentimental si profesional

| gynycola a răspuns:

Cand ai o familie(mama, tata si copil)si sanatate. pup

| galileo a răspuns:

Ceau. Fericirea este acel sentiment de pace, liniste, armonie pe care il avem. Fericirea este incununata de o buna dispozitie, de amuzament. Sa ai cat mai multe zile fericitewinking. Ceau

| nicoleta_7357 a răspuns:

FERICIREA ESTE O STARE DEOSEBITA, UNEORI DE MOMENT, CARE APARE ATUNCI CAND SOARELE RASARE, SAU CAND SIMTI ZAMBETUL PE BUZE DATORAT UNEI MICI BUCURII.

| vololo a răspuns:

Fericirea poate sta in lucruri simple in zimbetul unui copil sau intr-o zi frumoasa de primavara sau...