| vipe a întrebat:

Ce este mai rusinos, sa te scobesti in nas sau sa tragi un part(partz) zgomotos?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele și reciproc!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Ambele.Daca le faci in public.

| IsabelaIssa a răspuns:

Cred ca a doua varianta, in cazul in care la prima nu te-ar vedea nimeni. Dar ambele variante sunt rusinoase in public.

| Liviu a răspuns:

Sa trag un partzzzzzzzzzz lung si zgmotos.De scobit in nas? Nah, nu-i asa rau laughing Ma scobesc eu si in alte parti cand ma manancalaughing)dar pai in nas? Bine, oi fi eu mai tembel din fire rolling on the floorDar ma rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e rusinos si e nesimtire.E rusinos pentru tine dar un om care poate fac asa ceva in public fara sa se controleze, e un nesimtit.Ambele se pentru controla deci daca te poti controla si totusi le faci, esti un nesimtit, fara rusine. Vorbesc a modul general nu de tine anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e rusinos fiindca sant chestii omenesti, toti facem la fel, dar bunul simt si buna crestere, ne obliga sa NU facem asta in public. daca se intampla sa scapi un vat, asta e, poti spune pardon ori scuze va rog.

| Mădălllinna a răspuns:

Ambele! Dar gazele... sunt lucruri fiziologice, iar scobitul in nas, nu!

| Abrudan_Andrei_2001 a răspuns:

Ce intrebari pui malaughing)). Dar eu zicca mai rusinos e sa te scobesti in nas.E mai scarbos, si cand dai un part poti sa spui pardon, banuiesc ca no face nimeni cu intentielaughing