| Laurishkutza a întrebat:

Ce este pentru mine, ca ruda si grad, fiul verisorului bun al mamei mele? Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunteti veri de al doilea, respectiv rude de gradul VI. Numai bine!

| SimoDR a răspuns:

Var de gradul al II-lea

| mabo a răspuns:

Nepot de gradul2(indepartat dar tot nepot e.)funda?

| N0NameForY0u a răspuns:

Este nepot de gradul al 2 ilea. fUNDA? Cu placere anticipat!

| Dee_9331 a răspuns:

Verisor de gradul 2. Am si eu numai ca o verisoara big grin.

| stelear a răspuns:

Verisor de al 2-lea ar veni, inseamna ca maicata si taicasu au avut acelasi bunic erau verisori primari, voi sunteti mai indepartati de al 2-lea!