| Biancabiibiii a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat ridica sprancenele de fiecare data cand va intalniti intamplator, sau te fixeaza cu privirea? Mi se intampla asta cu fostul meu prieten, ne-am despartit de curand, dar simt ca inca ma place de fiecare data cand trecem unul pe langa celalalt.Mentionez ca despartirea s-a produs din simplul fapt ca nu s-a simtit pregatit de o relatie serioasa si a fost sincer cu mine. O parere?

4 răspunsuri:
| IoanaSorina a răspuns:

Te baga in seama doar..Nu te-a uitat inca big grin Poate ar vrea sa vorbiti.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Inseamna ca e mirat, ca nu se astepta sa dea peste tine

| Apac a răspuns:

Flirtează

| Black00 a răspuns:

Ori este suprins ca te intalneste sau te gaseste atragatoare