| cuvant a întrebat:

Ce inseamna o relatie benefica pentru voi?(ma refer aici doar la relatii fete-baieti sau baieti-fete)

Răspuns Câştigător
| apalipis a răspuns:

O relatie benefica inseamna o relatie pozitiva, in care fiecare are de castigat. O relatie, probabil, de durata, o relatie adevarata si o relatie care chiar te face fericit si nu numai.
Beneficitatea unei relatii poate sa fie de mai multe feluri.
Dar cam greu gasesti o relatie benefica.Multe relatii, in ziua de azi, se confrunta cu certuri si dezacorduri.

2 răspunsuri:
| Bradster a răspuns:

O situatie in care fiecare are de castigat (Win-Win)

| eandopuncttk a răspuns:

O relatie care sa iti faca bine, din care sa ai ceva de castigat, sau sa inveti un lucru bun. e.t.c happy