| AnaMaria2719 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care nu au avut nicio prietena? Se poate sa'i afecteze asa de mult mistourile prietenilor si astfel sa nu fie destul de curajosi sa'i impartaseasca unei fete ca o plac.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Da, se poate.
Eu am patit chestia asta si e destul de neplacut.
Cu timpul am invatat ce inseamna propria valoare.
Din pacate multi alti tineri inca mai sufera de persecutia opiniei publice, de presiunea sociala.
O alta fata a problemei ne aduce in atentie marea parte de copii care se arunca in relatii doar ca sa se poata lauda ca nu sunt mai prejos ca altii.
Prefer oricand sa fiu singur decat in compania unei persoane nepotrivite.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti suntem din "acelasi material", mai sunt si misogini printre noi sau homosexualii, in ce priveste pe cei care fac astfel de mistouri nu fac nimic altceva decat sa-si arate neputinta lor nu a celui de care fac misto, daca tu ai intalnit un asemenea baiat incearca sa-l aduci cu picioarele pe pamant, daca vrei mai multe sugestii trebuie sa ne spui si cati ani ai

| gfghn a răspuns:

Daca baiatul nu are prietena pentru un motiv bine intemeiat si pentru ca asa a vrut El nu ar trebui sa fie afectat de presiuniile prietenilor sau mistourile lor.Depinde de baiat ce caracter are si cat de mult al intereseaza ce zic "ceilaltii". Cand vine vorba de o fata pe care o iubeste nu mai conteaza ce zic prieteni Eii nu mai "exista"daca o place ii va spune.

| dantiberiu23 a răspuns:

Eu cred ca in mare parte este vorba de rusine si de frica de a lupta pentru persoana pe care el o place. Mistourile prietenilor ar trebui sa fie egale cu 0 daca intr-adevar vrea sa fie cu cineva.

| VintageRock a răspuns:

Daca nu are tipu prietena nu-i nimic. Daca altii il batjocurasc inseamna ca aia sunt prosti