| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un barbat care se casatoreste cu o femeie pentru banii ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca este un bou.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ha ha ha

31 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Materialist

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Exact.

Bula
| Bula a răspuns:

Este barbat destept, pe masura raportului invers al averii.
Daca si femeia este desteapta, atunci face un contract nuptial inainte de casatorie.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

E un gunoi. Si-l voi trata ca atare.

| Andreeush a răspuns:

În nici un caz nu pot avea o părere bună.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Imi imaginez.

| StrongHeart a răspuns:

Baiat destept.

| Marius22222222222 a răspuns:

Si baietii sunt fete de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci un mare bou norocos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un bărbat deștept. Ce, numai femeile sa fie materialiste? Și eu as vrea sa găsesc una 90/60/90 : 90 ani, 60 zile de trăit, 90 milioane de euro în cont.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa-si ia una materialista ca el. Eu m-am cuplat cu el cand nu avea masina. Nu m-a interesat situatia lui materiala. Il iubeam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ora 11 dau funda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine se casatoreste pentru bani se prostitueaza de fapt.

| DonGiani a răspuns:

Am înțeles ca este vorba de prietenul tău laughing Și atunci de ce accepți situația asta?

| BilaRomânească a răspuns:

Că este mare norocoshee hee

| MihaiV01 a răspuns:

Un intretinut ...merita batut cu parul

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

E, fuge dupa femeile cu bani.

| MihaiV01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu înțeleg, daca face asta
de ce nu ii dai șlapii?

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

Am mai incercat sa ii dau papucii si se tine de capul meu, ma suna.

| MihaiV01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident interesul il pandeste
Hai sa-ti dau un sfat desi sunt barbat doare sa spun asta dar tot o voi spune
"Dai dracu de bărbați ca toti sunt la fel, profita de faptul ca fetele au slabiciune la vorbe si te pacalesc cu șarmul lor in plus in timp ce e cu tine mai umbla cu inca 2
ei cand umbla cu mai multe fete nu ai voie sa ii faci curvalai ca deh ei sunt barbati, sfatul meu trăiește-ti viata fa ceva ce iti place, călătorește, fa-ti prieteni etc
timpul trece iar tu nu poti vedea asta dar o simți
Poate cine stie vei întâlni pe cineva care sa te merita, dar pana atunci lasă barbati in petrecerea burlacilor ca toti sunt la fel big grin

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

Nu-s toti la fel, tipul cu care vorbeam pe net nu e la fel, doar ca nu-mi da atentie ceea ce ma face sa-l urasc. Il cred in stare pe prietenul meu sa mai umble cu inca 2, asa este el un gunoi.

| MihaiV01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca pe net nu e sigur...n-ai de unde sa stii cine e in spatele tastaturii, ori sunt eu de moda veche ori lumea a luat-o razna dar daca vrei sa cunoști pe cineva e mai sigur face to face
referitor la tipul de pe net poate a fost doar o simplă conversație ori iubitul tau a aflat de el si i-a interzis sa mai vb cu tine
Orice e posibil!

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

I-am zis prietenului meu odata ca voiam sa ma intalnesc cu ala. Da, poate a fost doar o conversatie si pe ala nu-l intereseaza persoana mea. Prietenul meu nu e de incredere, mi-a zis in fata ca vrea sa faca sex cu alta.

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

Acum el e plecat din tara si nu stiu ce face dar cat a fost cu mine nu cred ca avea cand sa se vada cu altele, ca era aproape mereu cu mine. Bine, uneori lipsea mai multe ore dar venea mereu acasa sa doarma. Deci cand avea timp pentru alte 2 femei?

| MihaiV01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa o luam logic
1 tocmai ai spus ca el sta cu tine doar pentru bani
2 el pentru bani este dispus sa iti câștige încrederea
3 cine stie cum te ciordeste dar cand esti cu garda jos din banii tai le intretine pe alea doua sau poate banii lui dar asta chiar nu contează
daca instinctul iti spune ca nu e de încredere crede-ma ca nu te înșeală si aici vb din propia experiența big grin

| anonim_4396 explică (pentru MihaiV01):

Acum spune ca nu sta cu mine doar pentru bani, ca a stat cu mine cand aveam un venit foarte mic. Din pacate pentru. mine n-am incredere in el cand vine vorba de femei.

| Crylia a răspuns:

Treaba lui, desi o persoana care face asa ceva presupun ca nu are prea multe valori morale...

| anonim_4396 explică (pentru Crylia):

E si treaba mea, pentru ca e vorba de prietenul meu.

| NLS a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ești conștientă ca îți iubește mai mult starea materiala decât pe tine ca persoana, și mai exact ca suflet, ai grija sa nu spui "Da" curând, cel puțin nu înainte sa îl testezi.
Fără bani putem rămâne oricând, și atunci se arata adevărată fata a celor pe care ii credem prieteni.

Din păcate exista persoane care sunt orbite de dragoste și nimic nu mai contează. Cunosc un caz în care ea muncește iar el sta acasă tolănit, se joaca și fumează toată ziua, tot pe banii ei.
Am certat-o urat, și nu numai eu, dar bineînțeles ca în zadar.

| anonim_4396 explică (pentru NLS):

Care iubire? ca dupa primul nostru sarut el umbla cu un prieten dupa prostituate iar eu il asteptam cuminte ca fraiera. Spunea ca sarutul ala a fost asa in joaca, nu era o relatie serioasa.