| adeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Ce putem sa facem eu si prietenul meu ca sa nu mai fim tristi? rog seriozitate

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Betz ceva. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cautati bancuri cu bulă pe netlaughing ce varsta ave ti, si de ce sunte ti tristi? Asculta ti o muzica bună de calitate, de preferat veche.

| anonimg a răspuns:

Daca Domnul Isus ar fi cu voi, nu ati mai fi tristi. Cereti prezenta Lui si tristețea va dispărea. Temeti-va de El, iubiti-L, si veti fi fericiti. Vorbiti despre El, cantati despre El si viata vă va fi o bucurie.

| SkyPilot a răspuns:

Ar fi fost utiol sa spuneti ce varste aveti si de ce sunteti tristi.
Iesiti la plimbare, mergeti intr-un club, faceti dragoste, iesiti cu prietenii etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vă despărțiți. Dacă nu sunteți fericiți împreună înseamnă că nu sunteți făcuți unul pentru altul.

| barbutxxx a răspuns:

Incercati sa inventati un joc de cari sau sa va jucati un joc pe calculator gen cs, metin, lol..., iesiti pe afara cu alti amici nu va veti plictisi.