| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa discut cu fetele cu care conversez la strand?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Vreme, costumele de baie ale celorlalti, ultimul film vazut, moda, maniere si comportamente, carti citite, muzica, vise de viitor/cariera, calatorii, etc.

| mihaibrasov a răspuns:

Despre culoarea apei din strand.

| SarcasticEnchanter a răspuns:

Depinde pe ce tema conversezi cu ele; daca aveti o conversatie despre cutare lucru, nu cred ca ar fi frumos daca ai discuta despre altceva big grin

| Nimic special a răspuns:

Cate grade sunt afaralaughing. ca ti-e caldlaughing spune-le sa te racoreascalaughing sunt genialaaa!happy

| Maya. a răspuns:

Orice.despre ce faceti in timpul liber( in afara de mers la strandlaughing), despre prietenii vostri, ce a mai aparut nou, ce va place.depinde si ce varsta aveti, daca aveti sub 18, puteti sa va barfiti profii, colegii, etc ceva funny, iar daca sunteti mai mari despre cluburile din oras. ce vreti voi.succes la conversatii:*

| pauladrian a răspuns:

Trebuie sa fi tu in astfel de situatii.