| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac, ce ar trebui sa fac atunci cand eu nu stiu ce vreau de la un baiat/barbat? Acum sunt intr o relatie, de putin, si ma simt bine, e totul ok, dar parca nu e ceea ce vreau...nu stiu. Asta se intampla cand persoane d e langa noi nu ne plac cu adevarat? Sau cum, sau ce?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ori esti la inceputul relatiei ori esti cam mica si fara experienta.Cu timpul vei sti ce-ti doresti de la un barbat/baiat.Sau al saselea simt iti spune ca acest baiat/barbat nu este pentru tine.

| neutrino a răspuns:

Tu-ti doresti prea mult de la o relatie care inca nu s-a intarit prea tare.

| anonim191 a răspuns (pentru neutrino):

Care nu s-a intarit? a naibii lb romanalaughing

| danay72 a răspuns:

Despre cum sa iti dai sema daca e persoana potrivita pentru tine, intra pe situl jw.org setiunea cupluri si poti gasi articole interesante.

| anonim191 a răspuns:

Esti prea tanara sa stii ce vrei probabil

| xTania a răspuns:

Nu se intampla cand persoanele de langa tine nu te plac, inseamna ca tu nu stii ce vrei stai gandeste-te ce te face pe tine fericita, ce iti place sa faci de obicei in timpul liber sa faci si cu partenerul tau tu trebuie sa te gandesti ce vrei daca tu nu stii, noi nu avem de unde happy. Bafta!

| RkB a răspuns:

Pe langa ceea ce a spus xTania gandeste-te putin daca cel care te face sa te simti mai prost nu e chiar partenerul tau si discuta cu el deschis tema asta.