| poleaccristina_8734 a întrebat:

Ce sa fac sa le impac pe prietenele mele care se cearta din cauza unui baiat? funda!

Răspuns Câştigător
| cocolina a răspuns:

Incearca sa la explici ca o buna prietena este mai importanta decat un baiat(exista si exceptii) acum depinde de conjunctura creata... poate nu tin suficient una la cealalta... orqm in lumea asta nicio fata nu trebuie sa sufere sau sa se "bata " pentru un baiat, Bafta!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Am vazut si gainile cum se cearta toate pentru o rama. Nu, serios, nu ai cum sa te bagi sa le impaci, ele singure trebuie sa realizeze ce fac, si pentru ce. straight face

| sallysirop a răspuns:

Sa le explici ca niciodata nu trebuie sa se mai certe pe un baiat. ca poate baiatul ala gaseste pe alta, dar ele o sa ramana prietene. Nu acel baiat va fi acolo langa ele sa le spuna lucruri pe care NUMAI o prietena poate sa le spuna. Doar unei prietene poti sa ii spui toate secretele tale si sa crezi ca ea niciodata nu te va parasi cum un baiat sigur ar face-o pentru o fata si mai buna decat ele doua.

| Damian a răspuns:

Gaseste-i uneia un baiat sa ii ia gandul de la respectivul

| ClaraZ a răspuns:

Daca se cearta pentru un baiat, inseamna ca nu sunt prietene adevaratewinking

| DarkMusic a răspuns:

Explica le ca nu are rost sa distrugi o prietenie din cauza unui baiat. ele ar trebui sa isi dea seama de astea. e total imatur sa alegi tipul de care iti place in locul unui prieten adevarat.gen cine stie cat stai cu ala, dar prietenia poate dura si o viata ceea ce de cele mai multe ori se intampla

| Maduliciu a răspuns:

Simplu, ia tu baiatul si le ai impacat pe amandouabig grin