| Elena0210 a întrebat:

Ce sa fac sa scap de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Selena a răspuns:

Citeste, iesi in oras, intalneste`te cu prietenii tai, apuca`te de dansuri, joaca`te pe calculator, gateste, uita`te la un film bun, uita`te la doua filme bune!

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto hai sa ne plictisim impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa lego e interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fate ca nu te plictisesti gasesteti un prieten imaginar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe net sau joaca un joc bun ca trece plictiseala kisswave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti unghiile in fiecare zi tot alt model model frantuzesc.tine.incearca.sau cheama-ti prietenele la tine sau mergi tu la ele si te "joci" de-a coaforul. ce sa fac am 12 ani. 13 in curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un abonament la sala ca sa arati bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu de obicei ma tai cu lama straight face poti sa incerci si u!; P laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti poze de hi5...sa ajungi pe cocalari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu gaseste tu ceva. ceva shoping.eu am un secret pentru plictiseala asta merge mereu nu are contrarii. m-am abonat la un sait si de 2 ori pe sapp. primesc mess-uri cum pot scapa de plikk.in fine asta te scap. de orce gen de plikk dar nu-l zic deoarece eu l-am cautat vreo 2 sapp. pe net pana l-am gasit e cel mai generik site. in fine faza e ca te skp de plikk. j apropo merge mereu nu are contradictii. daca cautatzi bine si gasiti o metoda de a va abona o sa scapatzi de plikk fff repede la ce sms-uri primesti nu stii cum sa le faci mai repede... faza e sa cautatzi cu cea mai mare atentie in locol in care nu va asteptati mai mult acolo o sa-l gasiti... ah era sa it raspunsurile d'a la astea'ss super naspa frate raspunsul meu e cel mai generik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in oras, citeste, uitete la tv, suna pe cineva etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa faci ore intrgi SEX!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa Vorbesti Cu Mine Pe Messenger -Add Burtynho_88 Te Astept Pupic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... da-mi numarul tau de telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea lory, dragostea te scapa de toate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg cum de toti oamenii astea care dau sfaturi stiu ce sa faca de plictiseala, dar tot intra pe site-ul asta ca se plictisesc. nu mai dati sfaturi ci intrebati doar ce sa fac sa scap de plictiseala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucatzi'va la PC, cantati, dansati, iesiti afara, vorbiti pe mess etc. faceti ceva ce na va plictisestebig grin:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai de vorba cu mine si nu te vei mai plictisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iesim la o cafea, ceai suc ce consideri tu de preferinta, dupa care sa ne plimbam prin parc, ca mai spre seara sa iesim la o destrabalare, imi palc rau brunetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te tare, vin`o lent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stai cu prietenu tau si faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii aud pe astia cu sex. d parca faci zilnic si intruna, cat dureaza, mai mult d 2 ore nu, si in rest? D ex c faci cand nu ai cu cine iesi ca toti au treaba/ d inv / etc. Toti cu citeste, ia un film, asta stie oricine. Sunt momente cand chiar nu ai c sa faci. Afara e frig, d filme te-ai saturat si c sa faci? asta e intrebarea

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Http://diky.info intra pe acest site si sigur nu o sa te plictisesti

| dny_3305 a răspuns:

Www.dny.wgz.ro aici plictiseala e pusa pe fuga

| sharpeyhanna a răspuns:

Sunati o prietene si vorbeste la telefon ore intregi si va veti distra amndoua sau pe mess spuneti bancuri si de totate.

| DonCristiano a răspuns:

Cautatzi un gagic pe masura... :*winking

| Edy_9775 a răspuns:

Citeste un roman, joaca-te pe calculator, culca-te.Sau in cel mai rau caz, du-te la shopping!