| anonim_4396 a întrebat:

Ce se va intampla cu persoana la care tin... Mai avem vreo sansa sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Grea intrebare :p

3 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Cam putine informatii ne dai, daca v-ati certat s-ar mai sunt sanse de impacare daca discutati, dar daca doar tii la persoana aia si nu o iubesti nu cred ca isi are rostu. Nu cred ca se va intampla mare lucru. mult succes. daca ai fi mai explicita as putea sa- ti zic mai multe

| monicaclaudia a răspuns:

nimica nu este imposibil si daca tii la ea fa ca imposibilul sa devina posibil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca da.