| AlexandraIrn a întrebat:

Ce surpriza / cadou "nebunesc" (prin care sa-i demonstrez ca il iubesc) sa-i fac iubitului meu la aniversarea noastra de 1 an?

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nişte lenjerie comestibilă.

| SkyPilot a răspuns:

Tu, purtand doar o fundita rosie la gat. Este nebunesc, ii spune ca il iubesti si este ceea ce isi doreste el cel mai mult big grin

| Pinocchio a răspuns:

Un copil.
Crede-ma ca va fi surprins.

| Anonim340 a răspuns:

O masa la tine acasă, sau la un restaurant. Cel mai perfect lucru posibil

| BeatrizBetty03 a răspuns:

Poti organiza la tine acasa ceva romantic daca poti. De exemplu daca vrei sa fie nebunesc poti cumpara multe baloane si sa te pui pe umflatlaughing...si intr. unul dintre baloane sa ascunzi un mic cadou! Si el va trebui sa gaseasca cadoul in sutele de baloane...zicbig grin:*

| AlexandraIrn explică (pentru BeatrizBetty03):

Hmm... interesanta idee, dar nu stiu ce cadou thinking adica la o fata era usor(bijuterii sau orice altceva), dar pentru un baiat. laughing