| anonim_4396 a întrebat:

Ce vor fetele de la baieti?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Prea multe! tongue

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cît mai mult sa rîdă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor da simtul umorului nu mai conteaza deloc in zilele de azi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi fetele vrem sinceritate si...nu prea multe glume dar si sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie iubite si sa nu fie mintite atata tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Postat de...nul suparati! nici o fata in ziua de azi nu mai vrea iubire atentie sau sa o alinte! fetele vor numai bani... j sa faca dragoste cu toti golani! asta este viata in ziua de azi distractie si sex! va pooop fetelor sunt un baiat care nu da 2 bani pe femei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubire, atentie- sa fie ascultate atunci cand vorbesc.etc, fignea fetele iubesc sa nu le ei in seama cu cit mai des faci acest lucru ele te vor dori si mai tare credeti-ma eu prin asta am trecut, nu le da flori, dulciuri, nu le spune complimente mai ales legat de aspectu lor fizic nu suna bine dar credeti-ma ca merge!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare... Fetele prefera mai mult tipii sensibil sau amuzanti... sau cate putin din amandoua? Si acum lasam la o parte banii sexul si celelaltetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau sa zic dar baietii isi vor bate joc in continuare de fete pentru ca nu mai au incredere in ele.desi sunt baiat ii criticam inainte pentru asta.acum nu stiu ce sa zic... exista 2 solutii:ori vrajesti una din asta si-i fluturi banii pe la nas si o folosesti, ori te faci baiat bun cu teama de Dumnezeu si iei o fata credincioasa.Adevarul ca sunt si fete cu teama de Dumnezeu si dragute. Voi hotarati.eu unul aleg sa ma apropii de Dumnezeu si are El grija sa ma binecuvanteze.si ca sa fiu sincer nici bani n-am de zdrente din astea pentru cateva zile sau o noapte.sunt fete cu care te poti distra pentru scurt timp dar si fete cu care poti sa-ti cladesti un viitor.si stiu ce zic.alege calitatea umana (suna a promotie)daca nu, spor la bani, la muschi si la vrajeala multa. e simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DE FAPT femeile vor altceva si raspunsul l-am gasit foarte clar la un tip Sorin pe site-ul lui.

A facut el un video si a explicat foarte clar ce vor femeile de la un barbat cand le agati.

Recomand: http://www.scoaladeseductie.ro/......lnire.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa va spun eu ce vor fetele :1.trebuie sa le vorbesti frumos
2.sa nu te dai pe langa ea cu agresivitate sau mai bine deloc3sa vorbesti cu ea inainte de a face un ges

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci fetelor no money no funny!tongueD stiti ce e astatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele de la baieti vor alintare, iubire, intelegere si nu toate celelalte tampenii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiar toate fetele vor bani m-ai sunt si fete care inteleg ca bani se fac impreuna daca te intelegi bine, ca degeaba ai bani azi esti mare si tare si dupa aia poti sa pierzi totul. cine te iubeste te iubeste asa cum esti chiar daca esti urat si nu ai bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu...is baiat am o prietena eu o iubesc dar ea nu cred desi tot timpul rade cand este cu mine si se simte bine si cateodata se chiar da la mine da nu stiu ce sa fac. sa i zic daca vrem sa fim prieteni adica iubiti sau sa o las? dati-mi un sfat fetelor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu...am o prietena pe care o iubesc dar nu stiu daca si a simte acelasi lucru, cred ca il simte pentru ca se da la mine rade si se simte bine alaturi de mine dar nu stiu ce sa fac. Sa i zic daca vrea sa fim prieteni? spuneti-mi fetelor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Majoritatea fetelor sunt materialiste, cu toate ca ele zic nuhappy in fine...nici sa le tii in palma, tot le-ar sta gandu si la altu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stima iubire libertate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex

| mihaixliquid a răspuns:

Pai in primul rand daca are o masina Aston martin si buzunarele pline numai de bani dar cat mai multi, si ce rezulta ca 99, 9 din fete sunt c...e ca doar asa au spus fetele

| Berta a răspuns:

Wizard_cristi bravo, asta vor fetele

| nextlife a răspuns:

Banii...

| nextlife a răspuns:

Iubirea de arginti e foarte mare la majoritatea fetelor care au tratat acest subiect! o sa va manance iadul ca ati cautat banii, voi pentru bani ati fi in stare sa fa lepadati de Dumnezeu cum de alfel ati si facut-o! rusine fetelor din ziua de astazi pentru vulgaritatea de care dati dovada, pana si in Biserici intrati sa vi sew vada toate formele negandidu-va cat de mult pacatuiti! rusine!

| dannyalves a răspuns:

Va spun eu sigur ce vor:vor masini de lux banii si tot ce tine de lux pentru ca ele nu mai au simt si respect pentru un baiat bun chiar daca i-l place pe unul frumusel ea il lasa pentru un burtos si chelios dar e cu un bmw sau mercedes ca numai astea doua marci cunosc daca le intrebi... da cam asta vor

| dannyalves a răspuns:

Va spun eu ce vor de fapt:masini de smechere, bani in special o viata de lux dar ele sa nu prea sa se oboseasca cu munka si chiar de il place pe un baiat frumusel ea il lasa pentru un chelios burtos de na.are bmw sau mercedes ca numai marcile astea cunosc altceva nu...cam astea for 90% din fetele din romania pentru ca ele nu mai au respect si nici caracter.

| viNtila a răspuns:

Banii.

| florentina94 a răspuns:

sa fie iubite multi si intelese