| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste haine de dama marimile 42-44.am foarte mare nevoie.astept un raspuns.multumesc din suflet.

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Cati ani ai? daca suntem de aceeasi varsta poate te ajut eu.

| Irinuk_5348 a răspuns:

Salutare,
Poti folosi site-ul www.dasiprimeste.ro.Acolo poti gasi tot felul de donatii.
Bafta!

| Cornelia_Dutu_1986 a răspuns:

Www.nott.ro marimi 42-60, haine de dama, accesorii si in curand incaltaminte si lenjerie

| badisa a răspuns:

Chiar nu e nimeni care sa ma ajute cu cateva haine pentru mine?