| mihaa a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu numele unor site-urii, unde pot invata germana on lain? va multumesc

Răspuns Câştigător
| anna01 a răspuns:

Onlain deutsch.com

14 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Miha nulțumesc pentru mesajul tău, eu a m făcut un curs de masaj, dacă vrei pot să ți fac masaj, la picioare, referitor la întrebarea ta, în primul rînd germana este o limbă grea, mai întîi trebuie să înveți gramatica limbii germane, eu a m găsit pe net un curs de limba germană, care începea anul trecut prin august, mult succes sper să reușești. să ți trăiască fetele, și dacă vrei masaj la picioare dă un mesaj. Sărut mîna și o seară frumoasă Cristi.

| mihaa explică:

Vaii dar ce istetii suntetii, a-ti raspuns si voi, doar pentru cateva puncte

| mihaa explică:

Ascultatii copilasilor, prima data imi zice-ti tantii mihaa, ca am niste anii bunii si 2 am ales categoria asta deoarece, plec la munca in germania, si 3 am cei 7 anii de acas, si voi nu-i avetii, dar ma rog nu imi pierd vremea cu niste copii, oricum am descoperit si singura pe net, ce cautam

| ruxybelle a răspuns:

Se scrie online nu on lain laughing

| ruxybelle a răspuns:

Haha... vezi ca eu am 12 ani rolling on the floor aa da ai ce e aia site-urii? poate site`uri rolling on the floor mai intai invata engleza big grin

| ruxybelle a răspuns:

Tanti mihaa? laughing okay binewinking imi pare bine... eu sunt super ruxy laughinglaughing acum serios

| robyroby a răspuns:

Draga miha, cei 2 useri care ti-au raspuns, au spus adevarul crunt. De ce nu inveti romana, engleza ( se scrie OnLine nu OnLain ) iar apoi, incet, incet germana ( daca mai ai timp, deoarece vad ca ai foarte mult de recuperat la romana ). Pe langa asta, ia arunca un ochi la ce categorie ai pus intrebarea. Ce legatura are asta cu " Familie & Relatii "? Copii de 12 ani oh go on.

| robyroby a răspuns:

Si ce daca pleci la munca in Germania? Atunci in cel mai rau caz o puneai la " Cariera ". In cel mai rau caz, tanti Mihabatting eyelashes.

| adi4ever a răspuns:

Madam Mihaa am impresia ca esti analfabeta te intelegem ca ai scris gresit intrebarea dar tu toate comentariile pe care le-ai postat tot cu greseli le-ai scris, nu te-a luat nimeni la misto ci asta e adevarul ca esti analfagramaticalista laughing

| mariomario a răspuns:

Da unde vrei sa pleci draga mea?

| MissGrumphy a răspuns:

Servus, Mihaa
http://www.invatagermana.info/lectii-limba-germana.html
se adreseaza tuturor persoanelor care doresc sa invete limba germana pe internet sau online de la 0 pentru a ajunge la nivelul A1 si / sau A2
succes in tot si toate!

| thesmileydreamer a răspuns:

Cum alegi sa inveti germana, e o problema de cercetare a pietei si de selectare a ofertei care te avantajeaza cel mai mult. Ca sa stii de ce sa te feresti, ce sa cauti. si sa vezi daca iti convine oferta eu iti recomand http://www.prietenatagermana.wordpress.com e simplu si te lamureste rapid. Ideea e ca orice ai face, nu prea reuseste nimeni sa suplineasca un profesor care iti explica numai tie si care te poate ghida.

| niko_6514 a răspuns:

Invata sa scrii mai intai!