| TheBestForYou a întrebat:

Credeti ca daca niste baieti tot spun chestii amuzante si trasnite numa ca sa ma faca sa rad, ma plac, sau pur si simplu fac asta sa para amuzanti fata de toata clasa?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZEU93 a răspuns:

Eu incerc mereu sa fiu in centrul atentiei de asta fac glume big grin dar mai fac si glume cu apropouri la flirt happy

| WalterWhite a răspuns:

E clar ca depinde de cum arati.

| DjSmoKEE a răspuns:

Asa fac si eu spartakus mai ales la ore.

| Bianca_1392 a răspuns:

Pai ei vor sa se bage in seama... poate e vorba despre un flirt...dar poate fac asta ca asa le place lor.glumesc in felul acesta si cu alte fete?thinking

| Sweetd a răspuns:

Depinde.Daca el vorbeste cu tine, inseamna ca glumitele care le face sunt ca sa te inveseleasca pe tine.Si de obicei, asta poate insemna ceva mai mult.E posibil sa te placa, sau e posibil doar sa te vada ca pe o prietena cu care merita sa isi petreaca timpul.fiecare baiat are un comportament diferit. Sper ca te-am ajutat.