| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e ok sa fii prietena cu fata cu care m-a inselat fostul?
P.S. nici ea nu stia ca el mai are o iubita

Răspuns Câştigător
| MirelusRoxi a răspuns:

Daca nu a fost cu intentie si daca imediat dupa ce a aflat s-a despartit de el, atunci da. funda? happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar daca stia si te-a mintit ca nu stia ca el era cu tine cand te-a inselat? Mai bine nu.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Cand i-am prins aveam o inghetata in mana, a luat-o si ia bagat-o in nas rolling on the floor)nu cred ca stia lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este ok, atata timp cat exista iubire intre voi si tu nu o s-o judeci, intrucat vine ziua cand o sa fii judecat.