| Twister09 a întrebat:

Credeti ca va regreta fosta ca s-a despărțit de mine?

M-a lăsat după un an jumate pentru altul a stat cu el o săptămână. I-a trimis ceva poze si ala l-a băgat pe un prieten de ai lui sa se întâlnească ca de nu pune pozele pe Facebook. Si s-au despărțit.

După aceea a stat cu altul, ala s-a despărțit de ea.

Acuma vorbeste cu doi.

Pe ea o vad ca nu-i pasa e nepăsătoare.

Credeti ca va regreta ca s-a despărțit de mine?

I-am fost mereu alături si i-am făcut toate poftele

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se stie daca regreta sau nu. Conteaza sa nu suferi daca s-a folosit de tine

Bula
| Bula a răspuns:

Ea tot mereu isi va parasi barbatii, pana la batranete.
Iar la batranete se va lauda ca ceea mai cinstita femeie din lume. laughing

| darrio2007 a răspuns:

Din cate se pare, nu.

| relian a răspuns:

Daca regreta te cauta, incerca sa vorbeasca cu tine.
Deci is 2 posibilitati.ori nu are ce regreta cat a fost cu tine,ori e cam prostuta, habar nu are cei viata, nu stie sa aprecieze, evalueze o anume situatie, deci una din astea.

| SilentRain a răspuns:

*I-am fost mereu alături si i-am făcut toate poftele*
Nu prea ai atitudine daca gândești asa, logic ca ai pierdut-o (ai si ales fata greșită )
Într-o relație normala faci lucrurile într-un mod echilibrat daca esti baiat calculat, nu te comporți ca un sclav
Nimeni nu știe ce gândește ea /simte, din ce ai descris tu nu prea ii pasa de tine

| ywar a răspuns:

Se taraie in chinuri de dusumea... se naste o telenovela.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Iti recomand sa cauti alta fata

| GouDidodino a răspuns:

Sigur nu va regreta, din cate imi dau seama, tu esti un fatalau iar ea are nevoie se unul s-o puna la punct.

| Alexandrionelu a răspuns:

După un an și jumătate și după ce a mai trecut și prin alte relații, e foarte puțin probabil sa mai regrete cevalegat de relația pe care ați avut-o.
Move on!

| Uvox a răspuns:

Evident ca nu și trebuie să faci și tu tot asa.
Chiar dacă peste cine stie cate zeci da ani va regreta, deși nu cred, nu se schimba nimic.
Normal ca i-ai fost alături, normal ca i-ai facut toate poftele.
Acum, lasa trecutul în pace și ai grija pe viitor cu cine te încurci.

| christine99 a răspuns:

Chiar mai conteaza? La un moment dat e firesc sa te uite, treci si tu mai departe. Sau contacteaz-o sa vezi daca mai poti invia ceva.

| Daniel323 a răspuns:

O doare fix undeva.
Asa crezi tu ca toate poftelele.
Fata are pofte speciale si cauta aspiranti care sa le satisfaca.

| qwertpro a răspuns:

Salut,mai conteaza atat de tare acest lucru? Tu vrei acum ca ea sa sufere ca te-a pierdut, vrei sa te razbuni pe ea inconstient sau poate chiar si constient, iti doresti ca si ea sa se simta la fel de oribil ca tine, sunt normale astfel de sentimente dupa o despartire.Nu mai sta mereu cu gandul ca poate roata se va intoarce, aceste asteptari pe care le ai tu doar te dezamagesc. Oamenii nu reactioneaza niciodata asa cum ne dorim noi, iar asteptarile noastre fata de ei doar ne dezamagesc. Odata ce iubirea s-a terminat, inseamna ca ea nici nu a existat cu adevarat.Ea a renuntat la tine, inseamna ca nu a tinut la tine asa cum tu la ea, accepta acest lucru si nu mai spera ca poate ea va intelege ce a pierdut.Recunoaste ca iti faci doar tie rau.Ca va regreta sau nu, posibil sa nu afli niciodata, unele persoane nu regreata niciodata cele comise, nu se mai invata minte si gata, deci nu te mai gandi la ea, viata o sa o invete minte.Chiar daca va recunoaste ca sufera ca te-a pierdut ce va schimba asta? Vei putea sa o mai ierti dupa tot ce a fost? O sa mai poti avea incredere in ea? Stiu bine raspunsul, la fel si tu.Mergi inainte, treci peste si accepta ca totul se termina la un moment dat, in special iubirea falsa. Oamenii vin si pleaca din viata noastra, unii sunt o pedeapsa, altii sunt o rasplata, dar fiecare ne invata cate ceva important.Vei intilni adevarata iubire, nu iti faci griji, totul la timpul lui.

| Andrei73802717159 a răspuns:

Stii cum e, balta mai are peste!
Just do it!

| Iulian998876 a răspuns:

E materialista