| eduarddijay a întrebat:

Cu ce nume frumos si rar as putea sa imi botez fetita mea?batting eyelashes funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Numele trebuie sa fie ales de tine si de nasi.
Nu depinde de noi, doar n u o sa pui un nume drag noua.
Eu cand am botezat fetita, am ales numele care mi-a fost drag si anume Alina, la baiat am ales tot un nume drag noua.
Uite-te la ingerasul tau si cu siguranta te va inspira si iti v a veni un nume in minte.
O zi buna si sa iti traiasca ingerasul!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Boteaz-o cu ceva frumos.De roman.Chiar daca ti se pare un nume comun.

| T0T a răspuns:

Nu văd de ce trebui să fie neapărat rar. Numele meu preferat este Ana. Cred că ar fi frumos.

| AirănMeidăn a răspuns:

incearca numele de origine indiana
de exemplu... Draupadi

| MskDesign a răspuns:

Inainte de toate, sa-ti traiasca.Eu numele baiatului nu i l-am pus dupa traditii.Eu am ales un nume si nevasta mea un altul.
Zis si facut!

| iSwag a răspuns:

Mai bine un nume banal. Pe mine ma doare capu' cand unii parinti isi striga copii... ca de exemplu Yanis.

Mie imi place cum suna Daniela si Tao Yuanming.