| alexandru112211 a întrebat:

Cum as putea sa imi conving parintii sa ma lase din nou la echipa de fotbal? (la antrenamente) Spune ca sunt a8a si trebuie sa invat si nu am timppuppy dog eyes funditapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Spune-le ca asta este talentul tau. Fiecare avem talente diferite. Nu toti sunt ingineri, nu toti sunt scriitori, nu toti sunt dulgheri. Spune-le ca tinta ta este sa ajungi fotbalist profesionist. Aminteste-le ce salarii mari au acestia; si cand o sa auda de bani multi, o sa cedeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca ai primit raspunsuri foarte bune, asa ca fa intocmai si urmeaza-le!

| MeMe123 a răspuns:

Ar trebui sa lasi fotbalul pe durata clasei a 8 a daca vrei sa stii la evaluarea nationala...si eu am facut la fel m-am lasat de inot de perf. ca sa ma axez mai mult pe scoala...nu prea faceam fata avand in vedere ca aveam in fiecare zi antrenamente happy dupa aia poti sa te inscri din nou

| Gangaster a răspuns:

Daca vrei la fotbal obtine niste note mai mari si promite-i mamei tale chiar si cu antrenamentul o sa inveti! Dar trebuie sa te tii de cuvant nu doar vorbe goale! Succes