| KayMary a întrebat:

Cum imi pot pune numele pe Facebook daca ma cheama Maria?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Numele tau. a cam trecut vremea cu porecle si combinatii ciudate. Ori numele de familie si prenumele ori ambele prenume.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maria

| Gonrax a răspuns:

MaRyA Bossulik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele tau real.Cel din certificatul de nastere. Citeste standardele comunitatii Facebook. Este obligatoriu numele real. Altfel poti sa te trezesti cu contul suspendat sau in cel mai rau caz. sters.

| Andrei_Adi_1999 a răspuns:

Sus unde este lacatul este sageata aia in jos dai la Setari Si acolo iti schimbi numele