| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat te place? La mine e o poveste mai lunga,am spus.o intr.una din intrebari(la care nu am nici.un raspuns:/ ), dar as vrea sa raspunderi in special la asta

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vezi daca se poarta mai bine cu tine dcat cu alte fete, daca isi face de lucru pe langa tine, daca iti zambeste mai mult, daca se uita in ochii tai, daca se ofera sa te ajute. Iar cei timizi devin mai rusinosi, vorbesc cu alte fete dar cu tine lasa ochii in pamant.

| Anonim340 a răspuns:

Pai uita-te pe profilul meu si ai sa vezi, serioswinking iti mai dau un sfat, uita-te in ochii lui. Stiu ca nu înțelegi ce spun cu ochii, de asta trebuie sa te uiți la întrebarile mele happy

| Maria_Luiza_1999_QrDp a răspuns:

Cum se comporta cu tine daca te ajuta dacA se poarta ciudat in preajma ta adica vrea sa zica ceva si nu poate

| BeatrizBetty03 a răspuns:

Pai iti zambeste, iti cauta mereu privirea sa te salute, se da pe langa tine, te atinge "neintentionatwinking" (intelegi tu)...