| sandraitalia2009 a întrebat:

Cum iti dai seama daca o persoana te iubeste?

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca t respecta, t face sa te simti bine, t simti protejata

| NicollHellen a răspuns:

Simti...Cand se apropie de tine ii simti bataile inimii. Cand a trecut o perioada lunga de timp de cand nu v-ati vorbit,sau vazut, face in asa fel incat sa recupereze tot acel timp pierdut; sta la povete si glume cu tine. Poate cel mai important si cel mai usor poti vedea, si simti atunci cand se intampla acel ceva,care va e impotriva- distanta,familia,prietenii,timpul,iar tu simti ca si lui ii e dor de tine,ca te vrea alaturi de el! Sper sa iti placa raspunsul meu si; ca te-am putut ajuta cu ceva. Ps: restul vine de la sine:daca te iubeste si tu simti asta,vei putea vedea ce e dispus sa faca pentru tine, cum se comporta, cum iti vorbeste.

| sandraitalia2009 explică:

Multumesc tuturor pentru ras date

| senia a răspuns:

Dupa ochi, zambet si foarte important este coportamentul
acestuia. vocabularul este important pentru ca poate te uraste si poate te iubeste.

| Antonia_Daiana_1997 a răspuns:

Nu stiu, adica poate ca se comporta diferit cu tine.te priveste in alt mod.incearca sa afle cat mai multe despre tine.iti cere numarul de telfon, dupa te streseaza cu telefoane si mesajelaughing. dar in primul rand e mult mai sincer cu tine. ii pasa de tine si de ceea ce crezi:X