| DeNuuu a întrebat:

Cum le spun parintilor ca am prieten?

Heii, acum o saptamana mi-am facut prieten ( pentru prima data ), parintilor nu le-am, desi, ei ma lasa. Imi este greu sa le spun, nu stiu cum, am emotii. Cu ce cuvinte sa incep thinking

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pur si simplu le zici ca ai prieten, cei asa mare lucru...

| neutrino a răspuns:

Le spui exact cum ne-ai spus si noua. Nu le da ocazia sa-si piarda increderea in tine si in plus ei pot sa-ti dea cele mai bune sfaturi.

| MankoBreaker a răspuns:

Pur și simplu, nu le zici... mai bine așa...(crede-mă). Probabil își vor da ei singuri seama.

| pcornelia18 a răspuns:

Pai daca crezi ca nu te lasa nu le spui dar pana la urma isi dau ei seama daca te lasa prima data le spui ca ai luat vreo 2 de zece si dupa aia le spui ca ai prietena

| numberunu a răspuns:

Nu le zici.isi dau singuri seama.plus dc trebuie sa stie? p.s.nu toti baietii sunt cum crezi tu, fii atenta ok?