| Denis2017 a întrebat:

Cum pot afla daca ma place o fata?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Cu placere, poti alege castigatorul prin a-i oferi funda (caruia crezi ca a fost cel mai aproape de raspuns!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O intrebi direct daca are interes sa fie cu tine intro relatie stabila.

| RareşTPUro a răspuns:

Felul cum iti vorbeste, cum te priveste sau daca iti zambeste mereu, inseamna ca ar vrea sa se bage in seama cu tine, dar ii este rusine, asa ca fi tu "barbatul" si baga-te tu in seama cu ea prin a vorbi lucruri simple si in timp va veni totul de la sine. Bafta

| Denis2017 explică (pentru RareşTPUro):

Ma Placeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Mersi de sfat

| RareşTPUro a răspuns (pentru Denis2017):

Cu placere, poti alege castigatorul prin a-i oferi funda (caruia crezi ca a fost cel mai aproape de raspuns!

| neutrino a răspuns:

Daca iti este rusine sa o intrebi, atunci intreaba colegii de clasa: ei mereu stiu tot. Daca nu este in clasa cu tine, atunci intrebi gasca.

| Denis2017 explică (pentru neutrino):

PFFFFF,ce gasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mai ai ocazia sa vorbesti cu ea,ii spui ca maine vei pleca departe si nu te mai intorcidaca te ia la intrebari, cum, unde si de ce si daca observi ceva tristete in ochii ei, e posibil sa te placa. daca nici nu o intereseaza, adio vere.cauta alta.laughing

| Vvistula a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa am facut eu o gluma cu prietena mea si era sa o patesc laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vvistula):

Ah,nu faci asta cu prietena ta. Faci asta cu cine vrei sa afli daca te place. daca fac asat cu prietena mea, o sa zica ca nu sunt santos si trebuie sa merg la medic.laughing Ei, daca nu ai patit-o, inseamna ca te iubeste.happy

| Vvistula a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma suntem impreuna

| Denis2017 explică (pentru anonim_4396):

N-am Patit Chestii Dintrastea, Mie O frica Mare Sa Vorbesc Cu Ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denis2017):

Fiecare propozitie sa inceapa cu litera mare, nu fiecare cuvant.Lasa ma ca la 10 ani esti ocupat cu lectiile, ai timp si de fete.

| rapp2020 a răspuns:

O întrebi

| NgrMdx a răspuns:

Poti sa-i intrebi prietenii, sa-i urmaresti miscarile, reactiile cand esti in preajma ei..sau si mai simplu. poti s-o intrebi pe ea big grin

| GeorgyGirl a răspuns:

Cel mai bun mod de a sti sigur e sa vorbesti direct cu ea.baga-te in vorba si intreab-o pur si simplu daca o atrage ceva de la tine sau daca ar vrea sa aveti o relatie mai mult de cat pritenie.

| Andreea1923 a răspuns:

O poti intreba chiar tu sau sa pui pe cineva sa o intrebe.

| picard20 a răspuns:

Dupa zâmbet,dupa felul cum vorbeste cand se afla in prezenta ta,cand doreste sa-ti marurisească câteva dintre secretele ei (de regula,dar nu neaparat,fiecare fata are cel putin un secret,,Sacru",pe care-l tine numai pentru ea (si pentru cateva prietene,uneori). Daca decide sa te faca partas la secretele ei,e clar ca te place. Dar nu forta norocul,ca te,,arzi", si doare. Mai bine da-i posibilitatea ei sa decida ce, cand si daca iti va spune ceva dintre ele.
Cel mai bine si mai sanatos e sa o intrebi daca te place, insa 99, 9% dintre fete nu raspund sincer la intrebarea asta.

| ciocolatata11 a răspuns:

O fata te place daca :
- vorbeste mult cu tine
- daca se uita insistent la tine
- daca iti zambeste
- daca majoritatea timpului si-l petrece cu tine
- daca e un pic mai agresiva
- daca se panicheaza cand esti tu in jur sau daca devine stangace(ex.: scapa lucrurile din mana, greseste desenul sau scrisoarea depinde... daca esti la ora cam asa. Daca se impiedica)
Dar acum depinde si ce varsta are ea si tu.

| Denis2017 explică (pentru ciocolatata11):

Ea Are 9 Ani Iar Eu 10