| Dobritoiu_George_1970 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana dupa numarul de telefon?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa-l gasesti cautand pe internet cu numarul de telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O suni

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O suni si ii ceri sa va intalniti.
Daca nu se poate, cauti numarul pe internet (google), vezi daca il gasesti pe vreun site.
Daca tot nu, mai ramane doar varianta politiei, daca avea persoana te-a amenintat sau te-a fraierit (inselatorie), politia va incerca sa depisteze locatia si utilizatorul cartelei. Daca doar te deranjeaza, politia nu te poate ajuta.

| Otto2014 a răspuns:

Cand cumperi o cartela nu dai nici un fel de date, deci e cam imposibil, doar la politie, sa-i vada locatia.

| many404 a răspuns:

Daca cauți pe net s-ar putea, altfel nu ai cum.