| krena a întrebat:

Cum pot sa imi gasesc niste verisori si niste unchi....verisorii sunt de gradul 2 si sunt din partea bunicului meu...si nu au prea tinut legatura. As dori mult sa pot da de ei..Cred ca sunt inca in Craiova.Va rog daca puteti sa ma ajutati.multumesc mult

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mergi la Politia de Evidenta a populatiei cu toate datele pe care le detii despre rudele tale. S-ar putea sa obtii un raspuns.
Si eu m-am luptat sa-mi cunosc niste veri, dar, dupa 2 intalniri, relatiile au ramas la fel de reci. Adevarul e ca timpul nu ne permite sa ne vedem prea des, dar nici macar telefonic nu tinem legatura. E bine sa stii ce rude ai si pe unde se afla. As fi apelat si eu la Evidenta populatiei daca intamplarea nu facea sa ne intalnim chiar la mine acasa. De aceea nu stiu sa-ti spun exact daca Politia iti va rezolva problema. Pana nu intrebi, nu stii daca te vor putea ajuta. Poate vei avea noroc. Bafta!

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Cauta-i pe facebook daca, crezi ca au.

| Irenee a răspuns:

Le stii numele? Cauta-i pe facebook. Cauta cunostinte care crezi ca ar fi comune si ia legatura cu ei. Daca nu merge asa spune-mi, poate ma gandesc la altceva. laughing

| krena explică:

Multumesc mult raspunsurile sunt de funda asa ca nu o voi da la nimeni pentru ca toti o meritati. Daca ii voi gasi printr-o metoda acea metoda va primi funda happy Inca mai astept si alte idei

| ღlexxyღ a răspuns:

Cauta-i pe facebook..sau incearca sa vorbesti cu bunicul tau. sa aflii mai multe date despre ei ca sa ii gasesti sigur pe fb. sau daca ai tai stiu unde locuiesc sau au relatii mai apropiate cu parintii lor intreaba-i pe eiwinking