| andriancik a întrebat:

Cum sa cunosc daca fata ma iubeste sau nu? spuneti please

Răspuns Câştigător
| Roxana0606 a răspuns:

Daca se uita la tine si intoarce capu imediat ce observi, daca te trateaza mai special ca altii, daca iti tine partea intr-un conflict, sunt unele care tupa ca iti dau buna de mai multe ori iar tu nici nu o bagi in seama te traTeaza cu indiferenta chiar daca in adancul ei tot te iubeste.
Sunt unele persoane care se uita direct in ochii tai pentru cateva minute fara sa clipeasca.
Daca se inroseste cand ii spui un compliment.

1 răspuns:
| ceauo a răspuns:

Pai daca te baga in deosebit pe tine in seama, daca se uita la tine pe ascuns, daca petrece ceva timp cu tine si alte chestii de astea