| unguru6969 a întrebat:

Cum sa dau vestea cea mare ca sotia este insarcinata parintilor si socrilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
Este un moment mai special, asa ca, ii inviti pe cei dragi la tine acasa si in jurul unei mese festive, inchinati un paharel si ii multumiti bunului Dumnezeu ca a facut minunea ca voi sa fiti parinti si cei dragi bunici.
Este un prilej de bucurie si trebuie tratat ca atare
Sa va bucurati enorm de aceasta minune si sarcina usoara sotie tale
O seara bunahappy

| unguru6969 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult dar problema e ca suntem la al 2lea si e cam dificil sa le zicem cum sa procedez ca parinti zic ca ink nu suntem pregatiti cum sa fac?
mersi mult

| caramela a răspuns (pentru unguru6969):

Voi decideti, daca cel de sus vrea sa fiti din nou parinti, nu rupeti acest fir si lasati ca minunea sa devina realitate!
Iar pe viitor daca nu mai doriti bebel, faceti in asa fel si protejati-va!
O zi bunahappy

12 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Le baţi apropouri dese că neveste-tii nu i-a mai venit ciclu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Reuniune de famile
O sticla de sampanie si niste botosei!

| PedoBarbie a răspuns:

Felicitări! O sa aveți un nepoțel.

| unguru6969 explică (pentru PedoBarbie):

Al 2lea e pe drum merge si asa?

| PedoBarbie a răspuns (pentru unguru6969):

Merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii chemi la un pahar de Giusto si ii anunti. :))
https://www.youtube.com/watch?v=xNMXWcPGYuk

| Gogoasa24 a răspuns:

Le zici la masa in familie

| Elisa2809 a răspuns:

Vesel... ca sa inteleaga ca te bucuri si nu vor spune nimic.

| vyyyk a răspuns:

Ii inviti duminica acasa la voi la masa si le spune-ti impreuna lu-ati de mana love struck

| Caddy1990 a răspuns:

Le zici direct in fata, e cel mai bine, parerea mea laughing