| florea_tilica a întrebat:

Cum sa il fac sa ma doreasca?

Răspuns Câştigător
| mihalitza a răspuns:

Sa te imbraci sexy, sa il atingi mereu "ca din intimplare" si sa ii cedezi foarte greu...

5 răspunsuri:
| mirunik a răspuns:

Trimitei felicitari de dragoste fi romantica poartate frumos cu el chestii din astea

mlm
| mlm a răspuns:

Pai lucrul cel mai important este sa-i arati ca iti place de el si asta i-o poti demonstra ptin mesje de dragoste(in general barbatilor le place asta)incearca sa fii cit mai romantica cu el, incearca sa abordezi diverse subiecte(barbatii prefera femeile inteligente, cu care pot deschide orice subiect de discutie), alintal si asta este un lucru care barbatii il prefera.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Fa in asa fel incat sa fii mai mereu prin preajma lui si atrage-i atentia cu mici chestii, fa-i o propunere sa iasa cu tine la un film pretinzandu-i ca ai vazut o reclama misto si nu ai cu cine sa te duci. Cere-i numarul de telefon si da-i la o ora tarzie telefon sau trimite-i mesaj de "noapte buna". Cand te trezesti dimineata fa la fel; trimite-i un mesaj cu "bunadimineata, beau o cafea amara, as vrea sa te vad ca sa-mi indulcesti dimineata"smd. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am si eu o intrebare.Sunt cu prietenu` meu de aproximativ 6 luni, a fost primul baiat din viata mea. el e tipul unui baiat de vagabondsadtine la mine, ma iubeste, dar imi reprosaza de fiecare data ca vrea ceva nou.Numai stiu ce sa facthinking sa fie totul ok.Cand facem dragoste e super ne simtim super aman2.stiu ca si el se simte bine pentru ca imi spune. dar vreau sa-l surprind cu ceva nouthinking Sa`l fac sa ma doreasca mai tare.va rog spuneti-mi si mie ce as putea sa fac? in afara de dans erotic, masaje.pe astea le-am facut:XMulmumesc mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu eu cand vad ca un biait ma priveste il ignor pentru ca baietilor le plac vetele care sunt inabordabile