| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma combin cu o fata?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie să o cucerești. Îți recomand să o inviți la o întâlnire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnisoara are 12 ani iar eu am 19!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Trebuie să vorbești cu ea și să-i spui ce simți, apoi, dacă amândoi vreți asta, îi propui să fiți împreună.

| kiri11 a răspuns:

Cucereste-o big grin o floare, o iesire in oras ceva. Romanticul cu siguranta te va ajutabig grin

| DanielPH a răspuns:

Te duci la ea si ii zici,, Hei! Nu stiu ce iti place, dar hai sa ne combinam!"
Glumeam...
Deci, Fanica, fara detalii, intrebarea asta este imposibila.
Este ca si cum ne-ai intreba,, Cum sa imi hranesc animalul?"
Avem nevoie de detalii...
Poate ca tu esti genul de baiat timid, poate ca esti tupeist, poate ca fata este sociabila, timida, tupeista, pusnica, poate ca este vecina de vizavi sau ca suntem in aceiasi scoala.
Oricum... cu detaliile primite iti dau urmatoarele sfaturi, sunt universale:

1) Fii tu insuti.
2)Fai pe plac.
3)Acordai atentie.
4)Arata-i ca ai incredere in ea, spune-i din secretele tale, ceva gen,, Poti tine un secret? Am incredere in tine" si cu timpul si tu ii vei castiga increderea.
5) Spune-i cat de multe calitati are,, Esti frumoasa/Esti desteapta/Esti eleganta/Esti minunata"...
6) Am zis sa ii acorzi atentie? Parca da...Deci cand ai in buzunar ceva bani, nu ezita sa o scoti la un suc, cafea, ber...film sau cina romantica big grin.
7) Atinge-o, nu ezita sa o atingi, de fiecare data cand va atingeti, va apropiati mai mult, la inceput doar cateva secunde cand, din greseala, va atingeti mainile cand luati chipsuri din aceiasi punga, pe viitor cand va tineti de mana/imbratisati si mai departe cand stati doar voi doi singuri si...ehem.
7) Cand te simti pregatit, trebuie sa ii zici ca o iubesti!
Bafta!
La urmatoarea intrebare, te rog sa adaugi mai multe detalii, nu cred ca este asa de greu! happy
Mult noroc frate!

| KodrutZ a răspuns (pentru DanielPH):

Sa inteleg ca ai 33 de ani si poti inca sa crezi in povestile de mai jos?
1) Fii tu insuti.
2)Fai pe plac.
Geez... pai daca vrei sa ii faci pe plac, sigur nu o sa fii tu insuti.

| DanielPH a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu prea ai ghicit aici. Garantez ca nu am mai mult de 20 de aniwinking
Poti sa ii faci pe plac si poti sa fii tu insati in acelasi timp, trebuie doar sa incerciwinking

| SyBy92 a răspuns:

Majoritatea vin singure! Dar fiind putin mai dur, zambesti des, faci glume, ai sanse mai mari depinde de tine ce fel de pesoana esti.

| Arcadius30 a răspuns:

Simpluuu! Mergi la ea si ii spui:
Mie imi place de tine, tu ce parere ai de mine? Iar apoi tot ce ai de facut este sa te rogi sa spuna ca te place sau ca-i esti simpatic laughing. Apoi ii propui sa mergeti undeva:La un soc, o cafea, la un restaurant, la o pizza (dar ca sa o poti invita trebuie sa stii ce-i place deci mai intai inainte de a o "agata"...
trebuie sa deveniti prieteni. Dupa ce ai fost cu ea la "intalnire" totul vine de la sine... Sper ca te-am ajutat big grin

| Stoia_Eugen_1993 a răspuns:

Fii barbat!