| deea2sabau a întrebat:

Cum sa ma despart de un baiat?

Răspuns Câştigător
| Acadeeeaa a răspuns:

Ii spui ca nu mai poti continua, ca e frumos, dar... nu este genul tauhappy
Tu esti diferita fata de el si ca ai vrea sa te desparti de elhappy

10 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Buna. Daca vrei sa te desparti inseamna ca ai un motiv, fii sincera, vorbeste cu el, spune-i despre ce este vorba, ca relatia nu mai poate continua dintr-un anumit motiv. Orice, dar spune-i, da-i o explicatie. Asa este frumos. Mult succes!

| Bitzzzz a răspuns:

Hikiss

Poi ii zici si tuh ca este mai bine sa va despartiti:* pentru ca ti-ai dat seama, ca nu va potriviti:*
Si vrei sa ramaneti prieteni pentru a nul rani:*

pup

| iraida84 a răspuns:

Simplu,iti trebuie tupeu si ii spui verde-n fata.ii explici care-i treaba ca nu-l mai iubesti sau nu-l mai placi.pe moment nu va avea o reactie ok,dar dupa un timp iti da dreptate ca ai avut curajul de ai spunde in fata, si nu te-ai ascuns, cum fac multe din ziua de azi.sau mai e si altfel:intreaba-l chiar pe el cum s-ar simti mai bine si aprecia o fata, daca il minte si sta in continuare cu el, sau daca vb cu el deschis si ii spunde care-i treaba.si atunci dupa ce iti raspunde poti vb deschis cu el si sa-i explici situatia.bafta

| Nu a răspuns:

Mergi la politie si zi ca te-a violat.

| URK a răspuns:

Eu am patit asalaughing: II spui ca vrei o pauza si... dupa spui ca iti este mai bine asatongue

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Arunca cu papuci dupa el si sa vezy cum fugeelaughing

| Aly07 a răspuns:

Pai... ar trebui sa o faci undeva, intre patru ochi, asa ar fi cel mai corect (deci nu prin sms-uri pe mess la telefon ). Incearca sa pari suparata, daca cumva nu esti ( laughing scuze ca am ras, e o treaba serioasa ) si dupa o scurta discutie, poate te intreaba de ce esti suparata ( daca il intereseaza, bineinteles). Atunci ii vei spune adevarul ( nu uita sa'i spui ca nu-l mai iubesti, daca a fost asa bineinteles).

| Razvan94 a răspuns:

Ii ceri bani pentru o felatie

| Yannku a răspuns:

Simplu dar greu, spune-i ca la varsta ta (banuiesc ca inca esti tanara) nu te-ai arunca intr-o relatie de lunga durata pentru ca ai o viata inainte si multe de invatat si chiar puteti ramane amici! asta in caz ca nu sunt alte motive! iti urez bafta!

| anneka a răspuns:

Acum nimeni nu stie de ce te desparti de el, dar tu doar ne intrebi.Ii poti spune ca nu poti avea acum o relatie cu el pentru ca totul ar deveni prea incarcat sau pur si simplu ii spui ca ai incercat sa fi dragutsa si ai crezut ca iubirea vine pe parcurs, dar nu s-a intamplat asa...Acum sunt multe moduri, dar depinde care e intreaga poveste. Oricum, succes!