| kikirikikikiki a întrebat:

Cum sa reactionez intr-un mod amuzant atunci cand primesc de la iubit flori? Ceva care sa il faca sa rada, sa nu fie vesnicul "Vaii, multumesc" si dupa aceea un sarut. FUNDAAA

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune-i ca preferai altfel de flori.

| Atotstiutorul a răspuns:

Te astezi in genunchi si il lovesti cu frunta in buric, adica ii faci un BJ

| NGheorghe a răspuns:

Cum? Dar te prefaci ca tu nu poti sa vezi flori taiate! Tie iti plac doar florile din parcuri, gradini si din ghiveci.
Deci ideea este sa ai cateva ghivece la tine in camera pe care sa le uzi... si deci daca iti mai aduce sa nu iti aduca orice si oricat.
Daca vezi ca pune ochii pe un ghiveci gigant o sa trebuiasca sa pui conditia: "te sarut daca nu mi-l cumperi!"... o sa iti blocheze camera.
Alta idee, schimba-l pe "Vaii, multumesc" cu "Vaii, multumesc! Dar cu ce ocazie?", sau daca este dupa o cearta, schiba-l cu "Vaii, multumesc! Dar cu chestia aceea cum ramane? Par uituca? "

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Unele "glume" pot fi deranjante pentru baieti si se pot simti prost!
Sincera sa fiu, cred ca este de ajuns o imbratisare, un satut si un multumesc!
Nu ai vrea sa il faci sa se simta prost nu? happy

Bafta kiss

| RkB a răspuns:

Pe mine o imbratisare lunga si un pupic pe obraz fara sa spui niciun cuvant mar face cel mai fericit baiat din lume... In orice caz nu face glume proaste gen " daca viitoare trebuie sa iti iau si eu? ", chiar daca e o glume e deranjant pentru noi :p Fi tu insuti, sigur ajunge pentru el daca chiar te iubeste. Bafta si sa va tina :*