| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa recapat increderea mamei?

Răspuns Câştigător
| Corina2590 a răspuns:

Depinde foarte mult de motivul pentru care ea si-a pierdut increderea in tine, indiferent de cauza cea mai buna metoda de a recapata increderea este sa ii arati prin fapte ca regreti greseala facuta si ca nu nu o vei mai repeta. Vorbeste deschis cu ea arata-i ca iti pare rau sunt convinsa ca iti va mai acord o sansa pe care tu trebuie sa o pretuiesti.Bafta!

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Încrederea trebuie câștigată.

Pa pa.

| fuzzer a răspuns:

Doar prin ascultare, ascultare deplina.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut
sper că te va ajuta:

http://www.jw.org/......e-in-mine/

Cele bune.

| justmystyle a răspuns:

Buna! Pentru prima data, cereti scuze. Apoi, ii demonstrezi, prin faptele tale, ca poate sa mai aiba incredere in tine. Iar de altadata sa nu o mai faci.