Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2882025intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Mar
SATI 346.031AFISARI
174.605VIZITE
153.494V. UNICI

Cum se fac copiii? Va rog sa-mi raspundeti corect si clar nu vreau altceva de exemplu :ii aduce barza.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 94 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 92)
    > >|
  • a răspuns:
    Cand o femeie si un barbat se iubesc sau doar au impresia ca se iubesc, ei fac dragoste (sau sex). Penisul barbatului patrunde in vaginul femeiii si acolo lasa sperma. Sperma contine niste celule, numite spermatozoizi care se unesc cu o celula formata in ovarul femeii, celula numita ovocit sau ovul. Astfel rezulta un embrion, adica un viitor copilas, care se va dezvolta timp de 9 luni in uterul mamei lui si apoi se va naste.
  • a răspuns:
    Pai intreab o pe mama ta poate iti arata ea sau sa ti explice asa practic cu taticul tau. tu sa tii felinaru[=ca bula]
  • a răspuns:
    Cu multa dragoste
  • a răspuns:
    Daca doi oameni se iubesc, vine barza pana la usa casei, scoate copilul din plisc si'i spune : "du'te'n p. m."
  • a răspuns:
    Ee ii aduce cucu', na!

Daca esti o persoana matura si ai pus intrebarea asta aici doar de amuzament, sa iti fie rusine!
    Iar daca esti un copil "inocent", mai ai de crescut pentru a afla asta, nu vad la ce ti'ar trebui acum.
    a răspuns (pentru Orannginna):
    Are dreptate
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • a răspuns:
    laughing o sa iti raspundem cand o sa cresti mai mare laughing)))))
  • a răspuns:
    rolling on the floor
    Asta-i tare laughinglaughinglaughing.
    Pai da ii aduce barza laughinglaughinglaughingrolling on the floor. Dar ca sa vada barza ca vrei un copil, trebuie sa pui zahar in geam daca vrei sa fie baiat, si miere daca vrei sa fie fata.
    Bafta!laughing
  • a răspuns:
    O racheta intra intr-o planeta laughingrolling on the floor

Gandeste inainte de a posta o intrebare tongue Glumetzule laughing
  • a răspuns:
    E buna gluma!
  • Raspuns utilizator suspendat
  • a răspuns:
    Toate la timpul lor... o sa afli si raspunsul potrivit cand mai cresti
    laughing
  • a răspuns:
    Nu ma pot abtine sa nu rad
    rolling on the floor laughing
  • a răspuns:
    Copiii xerox? :d
  • a răspuns:
    Cand o femeie si un barbat se iubesc sau doar au impresia ca se iubesc, ei fac dragoste (sau sex). Penisul barbatului patrunde in vaginul femeiii si acolo lasa sperma. Sperma contine niste celule, numite spermatozoizi care se unesc cu o celula formata in ovarul femeii, celula numita ovocit sau ovul. Astfel rezulta un embrion, adica un viitor copilas, care se va dezvolta timp de 9 luni in uterul mamei lui si apoi se va naste.
  • a răspuns:
    Nu! II aduce de fapt varzabig grin
  • a răspuns:
    Brigaela vezi ca asta are 9-10 ani rolling on the floor)) nu-i baga din astea in minte rolling on the floor)))))))))))00
  • a răspuns:
    Cu grija si talent
  • a răspuns:
    Pai iei foaia de cerere o bagi an scanerul de la imprimanta si dai print si faci copii
  • a răspuns:
    Deci chiar nu vreau sa fac misto de tine... Mata are o gaura`n corp care se numeste "****" tactu are o "****" aia e aia prin care te pisi tu... Tactu isi baga "****" in "****" lu mata si dupa un anumit punct de excitatie ii vine "sperma" daca vrea copii isi da drumu in ea daca nu scoate "****" afara si da drumu l-a "sperma" pe covor big grin te-am lamurit?
  • a răspuns:
    Tancu intra in padure unde lasa munitie si distruge fauna iar dupa 9 luni fauna recreste sub cea distrusa asa incat cand creste sa iasa afara fauna distrusa! rolling on the floor laughing
    hai dama draq ce amuzant sunt! rolling on the floor laughing
  • a răspuns:
    Se pune sare..Se adauga si zahar..Mai punem si ceva piper...acum poti sa te arunci de pe acoperis!rolling on the floor
  • a răspuns:
    Sa te **** si vezi cum se fac copii ii spui partenerului sa isi dea drumu in tinelaughing
  • a răspuns:
    Of of toate la timpul lor copilelaughing
  • Raspuns anonim:
    laughingii buna asta
  • Raspuns anonim:
    Nu e fac prin sex
  • Raspuns anonim:
    Stiu eu cum se fac copii si am doar 10 ani.
    Se fac atunci cand un cuplu face sex si sperma de la barbat intra in corpul femeii. Amandoi trebuie sa se simta bine atunci cand fac sex.
  • Raspuns anonim:
    Se fac prin sex, stiu si am doar 11 ani stiu de cand eram la gradinita si aveam 5 ain

• Raspuns anonim:
    Tre buie sa ai o persoana potrivita si sa faci sex
  • Raspuns anonim:
    Fac sex
  • Raspuns anonim:
    Nu stiu
  • |< <
    1 - 30 (din 92)
    > >|