| Uilula a întrebat:

Cum va cheama?Cel mai frumos nume primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alessia alexandra

116 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Depinde ce ti-ar place tie sa auzi esti dragut foc

| Daria a răspuns:

Ma cheama Dariana, mi se zice Daria sau Darii.happy

| Ramonaaaa a răspuns:

Ramonahappy.

| Millanteria a răspuns:

Beatrice-Alexandra

| TheCritic a răspuns:

Iris Alessia...mi se spune:Alex,Risia, Isa, Alexa si Lessia.

| Oxanna a răspuns:

Iana Frezia Elenalove struck

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Numele meu e cel mai frumos, si nu am nevoie de funda pentru el happy

| Muhteşem a răspuns:

Ma numesc Iuliana dar toata lumea imi spune Iulybatting eyelashes

| ΔH a răspuns:

Ce intrebare idioata! straight face

Si in plus de-asta frumusetea e relativa, e in ochii privitorului.

Daca tie-ti place numele Biberon (ca tot ai avatar cu el), mie nu-mi place...

| MysticWayz a răspuns:

Emma Larisa happy

| MysticWayz a răspuns:

Catalin, probabil happy Cel mai frumos, este si al tau, nu-i asa?

| Biby a răspuns:

Bună.
Bianca

| Tiffany89 a răspuns:

Stefania Evelinbig grin Pe tine?smug

| LNK a răspuns:

Ai tu dreptul sa judeci cat de frumos e un nume? Toate numele sunt frumoase. (In afara de cele de cocalari, nu dau exemple, cred ca stiti.)

| RaVuL a răspuns:

Raul

Răspuns utilizator avertizat
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Nicoleta Iuliana

| Aniiia a răspuns:

Anisia Mihaela! Imi doream sa primesc funda, dar de-acum nu are nimic! Te pup!

| Ionela78 a răspuns:

Angel

| DeeDee28 a răspuns:

Adelina happy

| biuuu a răspuns:

Pai pe mine ma cheama Bianca Ioana. daar imi plac si cateva nume de baieti precum:Claus, Catalin, Raul si Iulianhappy

| coralia_5862 a răspuns:

Coralia laughing nu cred ca e un nume superb dar ma rogwinking

| ピンク a răspuns:

Nume de familie: Szekely
Prenume: Alexandra Daiana

| karminuta a răspuns:

Karmina

| Șttefania a răspuns:

Marina Iozefina. Mie nu imi place numele meu si de asta exista porecle... Catalin e super Ok! Imi place. App porecla mea este Teddy. :X

| BlackVeil a răspuns:

Merţana

| BOOBZen a răspuns:

Cristiana Stefania, ma numesc Cristiana fiindca m-am nascut a 3a zi de Craciun, si asa sa-u gandit parintii sa-mi puna ca lor li se pare ca e asemanator de la Hristos, si Stefania e ca a3a zi de Craciun e SF STEFAN,si deeaia,ma rog cei din famile imi spun pe numele Cristiana si prietenii imi spun Cris,si-mi place mult, pana si profele imi zic asa, cateodata si mama dar mai rar