| Nils92 a întrebat:

Cum va place fetelor care sunteți în zodia varsator sa fiți cucerite prin ce metode?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o treaba zodia, cu preferinta personala!
Tuturor ne place sa fim suprinse placut, sa ni se vorbeasca frumos, sa fim iubite, sa fim rasfatate...iar asta nu tine de zodie, ci de bunul simt si educatia baiatului.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prin povesti frumoase.
Varsatorii sunt fire romantice, visatoare.

| MihaelaDart a răspuns:

Incearca sa nu mai depinzi de zodiac, alegi persoana cu care esti compatibila in comunicare, pasiuni, cu care te impaci bine si simti atractie.

| ANAHsneaman a răspuns:

Salut! Când dorești sa cucerești o fata nu ții cont de zodie. Dacă mâine îți va plăcea o fata din zodia Scorpion o sa ne ceri părere și cu privire la ea? laughing
Ideea e următoarea. Fiecare fata e diferita însă ceea ce e sigur o fata se îndrăgostește de un bărbat cu bun simt, manierat, civilizat. Dacă ai aceste calități poți cuceri orice fata. Dacă mai pui și niște flori e un gest romantic deja, iar romantismul e o alta metoda de a cuceri.
Apoi o alta metoda e sa poți fi în stare sa porți o discuție într-o limita a bunului simt. Nu doar sa ii arăți ce masina ai sau ce lanț de aur gros de nu știu câte milioane ai...
O femeie care se respecta și știe ce își dorește de la viata ia în calcul bunul simt și educația, nu banii și prostia.
Da na, asta e doar părerea mea.
Numai bine!?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ar depinde totul de zodii, lumea ar fi foarte plictisitoare.

| gabicoo a răspuns:

Nu conteaza zodia. Bani sa aiba.

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgeCosmin a răspuns:

Sa fi romantic