| anonim_4396 a întrebat:

Cum vedeti relatia cu o fata in zodia gemeni? si pentru fete : cum vedeti o relatie cu un baiat in zodia rac?

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Cu vad o relatie cu un baiat in zodia rac?

Dificila, e greu sa te inteleaga un rac! Restul te inteleg asa bine, dar racul parca nu intelege gememanaul. Gemenilor le place vorbaria sa comunice, ia racii uneori pot fi prea scurti in raspunsurile lor! Eu sunt gemeni si pot sa imi dau cu parerea pentru ca am avut o experienta cu un rac!

Citeste mai multe aici! http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/rac/gemeni.php

http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/gemeni/rac.php

7 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Gemenii au mai multe fete, nu numai doua de la gemenihappy
Racii, fac un pas inainte si doi inapoi.
Lamurit?

| ea_6589 a răspuns:

Uite ei bine poate nu te va interesa sau imi vei da voturi gen stupid/nefolositor insa trebuie sa iti spun! Ca nu conteaza compatibilitatea intre zodii sau cum vedem noi relatia intre o anumita zodie! conteaza persoanele si comportamentul! Eu de exemplu am fost o perioada mai lunag de timp cu un tip care era o zodie totel opsa de-a mea insa si acum cand ne vedem avem o oarecare canteie deci nute lua dupa compatibilitati sau parerei daca e sa mearga merge oricum si daca nu nu! :* sper ca am fost de folos

| RaZzzWaNnn a răspuns:

Rasp pentru vlad: is racul din intrebarilaughing si gemeni e iubita mea cu care incep sa ma cam certlaughing

| elena_6631 a răspuns:

Cu un baiat foarte greu de intretinut, vorbesc din propria experienta, racu da inapoi si nu e frumos

| Vlad_5409 a răspuns:

Normala! Auzi tu in ce zodie esti?

| nik0l a răspuns:

Ce conteaza zodia. daca iti place de o fata sau de un baiat iti place si gata nu ca e in zodia gemeni sau el in zodia rac...in orice relatie sunt si neintelegeri si placeri si asta nu datorota zodiilor conteaza temperamentu vostru si comportamentu unu de altu! asa ca daca iti place de o fata nu te mai gandi in ce zodie e sau mai stiu eu ce...actioneaza si dupoa vei vedea daca ea e fata pe care tio doresti sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O vad in felul urmator; eu geaman, ea rac.casatoriti la 26 de ani eu, si 23 ea.doi baieti 21si19 ani si o domnisoara de 10 ani.ne iubim si ne respectam, ne intelegem perfect, fiindca asa e normal sa fie intr-o familie. avem 20 de ani de casatorie, si mai stam 30 impreuna. dupa aia ne mai gandim.