| Meli2314 a întrebat:

Cum vi s-a parut clasa a 9-a? V-ati simtit bine ca boboc?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici n-am stiut cand a trecut. Pe vremea mea nu se zicea "boboc". Erai elev ca oricare. Acum prostii se considera superiori prin faptul ca sunt cu un an mai mare dar habar n-au sa-si scrie numele corect. Daca te uiti peste raspunsuri ai sa vezi si aici asemenea idioti care raspund dar nu stiu sa scrie corect o propozitie (nu o fraza). Poate ca nici nu stiu care-i diferenta intre fraza si propozitie. Cred ca tu nu ai probleme de astea si nici sa nu-ti faci. Esti printre putinii de pe acest site care stiu sa scrie corect "v-ati". Succes!

| Sn4k3 a răspuns:

Relaxare totala laughing, a fost tare.

| Mayhem666 a răspuns:

Clasa a 9-a mi s-a parut la fel de groaznica, ca si clasa a 12-a (pentru ca urma bacul). Clasele a 10-a si a 11-a au fost mai faine.

| syd a răspuns:

Lejera. nu stiu de ce te stresezi atat pentru liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa, am urat scoala

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu mi-o plăcut clasa a9-a. Gen, deloc.
Nu știu dacă e din cauză că perioada de acomodare o fost puțin grea, sau din oricare alt motiv.
În schimb, mi-o plăcut mult clasa a10-a.

| GoldandSilver a răspuns:

Naspa, pentru ca nu a fost cum mi-am dorit!

| n1445 a răspuns:

Prima saptamana a fost oribila, insa din a doua saptamana si pana la sfarsitul clasei a 12-a mi-a placut enorm la liceu. Pentru mine a fost o experienta super tare, am cunoscut oameni minunati cu care inca tin legatura.

| Anca2999 a răspuns:

A trecut foarte repede si a fost chill laughing) chiar mi-a placut

| Mriio a răspuns:

Normal ca da.

| Drew47Idk a răspuns:

A fost destul de fain după primele 2 luni. Învățatul căldirii, al colegilor și acomodarea au fost mai grele, să nu mai vorbim de glumele proaste mult prea des întâlnite. Atât timp cât ai lângă tine oameni care te fac să zâmbești, nu văd de ce nu te-ai simți bine.