| skizzo133 a întrebat:

Daca ai o relatie serioasa cu iubita si o intrebi :cat crezi ca va tine relatia si ea zice.toata viata..mereu zice asta..chiar sunt sanse?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Ai spus ca e o relatie serioasa deci inseamna ca aveti sansewinking.
Bafta!

| karsivan a răspuns:

Sanse sunt depine de varsta voastra.

| Andeuta a răspuns:

Da sunt sanse, dar depinde pe ce se bazeaza relatia voastra, este nevoie de incredere, iubire si sustinere reciproca

| LorenaAnca a răspuns:

Pai daca relatie e bazata pe incredere totala, iubire si intelegere unul fata de celelalt, atunci poate chiar e posibil big grin Bineinteles ca pe parcurs vor aparea ispite si probleme, dar e important sa comunicati si sa treceti peste! Daca nu a fost sa fie, asta e! happy

| ellaells a răspuns:

Pai chiar tu ai zis ca este o relatie serioasa... Deci inseamna ca sunt sanse, doar daca va doriti asta cu adevarat!

| AdeVero12 a răspuns:

Păi presupun că ești băiat și nu prea i încredere în relația voastră. Probabil ea e convinsă că te iubește și vrea să-ți arate. Întrebarea asta e cam deplasată, depinde și de vârstă. Sincer m-aș plictisi cu aceeași persoană o viață întreagă, în fine întrebarea este dacă tu crezi că există șanse. Baftă cu relația voastră! Dacă e serioasă atunci normal că sunt șanse și muuulte. Nu vă amăgiți ca să bucurați pe altcineva. Altceva n-am ce spune! Baftă!

| irina_8165 a răspuns:

Daca iti spune asta sincer nu prea e sigura pe ce face...

| camus999 a răspuns:

... ca sa dureze toata viata va trebui sa luptati pentru aceasta relatie sa faceti sacrificii... depinde totul de voi!
eu va doresc o relatie care sa dureze toata viata!happy

| Tirex13 a răspuns:

In general cand suntem siguri pe noi exact atunci o dam in bara sper sa nu fie si cazul tau dar mie asa mi-s-a intamplat mereu cand persoana de langa mine era sigura. Cel mai bine e sa lasi timpul sa treaca fara sa te gandesti daca v-a tine sau nu relatia si intreband mereu dai dovada de nesiguranta. bafta