| Loyaliti a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre familie, bani sau faima ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| 95Cosmin a răspuns:

Depinde si de ce fel de familie ai... daca tata iti e betiv si mata e c**va atunci normal ca alegi banii dar daca ai o familie normal iti alegi familia normal

16 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Din toate cu masura, dar prioritar ar fi familia. Trebuie sa existe un echilibru in toate!

| NickiMinaj a răspuns:

As alege banii.

| Minnie a răspuns:

Pana de curand as fi urlat din toti plamanii "familia" dar de acum inainte, pentru totdeauna, voi raspunde: orice altceva decat familia

| mona a răspuns:

Familie

| Adredemesconf a răspuns:

Familia.

| Monutza a răspuns:

Familia normal.happy

| tenshi261 a răspuns:

Familie(sustinere,idei)-->afacere-->faima-->bani.(^_^)...depinde de relatia cu propria familie

| Kiddzo a răspuns:

Rock'n'Roll-u. Restu...cui i le trebuie.

| TheLegion a răspuns:

Familia Normal Ce AltCevahappy :X Familia :X

| anonim57clx a răspuns:

Baniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| Loyaliti explică:

@Andrada sa stii ca nu ai dreptate ca banii nu aduc bucuria pe care o aduce si o familie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa zic ca aleg banii happy daca ai bani, ai si familie si faimawinking

| saby26 a răspuns:

Eu as alege familia dar pentru ca am o familie frumoasa din toate punctele de vederesi ne iubim mult. daca ar fi o familie dezorganzata nici nu m-as fi uitat inapoi

| dianavalentina02 a răspuns:

Familie

| JeIIli a răspuns:

Sex

| pttine a răspuns:

Familia...banii si faima le poti dobandi pe parcurs.