| AngelSpeed a întrebat:

Daca ati avea un copil fetita/baietel ce nume ia-ti da?big grin

112 răspunsuri:
| Mişaaa a răspuns:

Ptr baiat Tedy, Angelo. iar pentru fata Carina, Larisa big grin

| kissyou a răspuns:

Fata:Raluca/Miruna,Baiat:Marius/Alessandro

| 2122009 a răspuns:

Prima data as vrea un baiat- Luca George love struck

| disw a răspuns:

Buna.

eu la baiat i-as pune dan
si daca as avea fata oana

| irinaaa a răspuns:

Tudor.sau Matei^^happy

| Sconcsiş a răspuns:

Semafor

| Hibriiiid a răspuns:

Baietel: Nicholas.
Fetita: Daiana/Diana/Natalia/Cristina/Violeta.

| CrySsa_4535 a răspuns:

Cand o sa am eu baiatul meu il va chema David iar pe fetita Giulia.

| SmileIsForFree a răspuns:

Fata - Antonia; Andreea; Anastasia.
Baiat - Andrei; Bogdan.

| RappK a răspuns:

Fata-Luana, baiat.Maximilian

| DeeaLove08 a răspuns:

Baiat: alex/andrei
fata: miruna/ ioana

| Deddu a răspuns:

Fata: crinalove struck, andreea, ana, lialove struck,thinking si cam atat
baiat: paullove struck, robert(robi), andrei, ...si atathappy

| Paty_1222 a răspuns:

Baietel:alex, robert si fetita:maria, andreea, ramona, ruxandra

| A_7901 a răspuns:

Pentru baiat Mihai, Andrei, Petre, Paul si pentru fata Maria, Cristina, Andreea, Ioana, Diana(e greu sa alegi).

| DevilLife a răspuns:

Eu daca as avea baiat i-as pune numele Radu sau Sergiu sau Cristi
Daca ar fi fata i-as pune numele Cristina sau Mihaela.

| AndrikNebunik a răspuns:

Baiat- David
fara- Alexa

| Adoniaa a răspuns:

Fata-Andreea, Carmen, Alexandra
Baiat-Rares, Razvan, Alexandru, Roberthappybig grin

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Daca ar fi baiat: Rafael, Victor, Alexandru, Tudor, Dragos sau Iulian

daca ar fi fata: Rafaela, Emanuela, Ruxandra, Casandra, Daria, Iuliana, Daiana, Alesia, Beatrice, Cleopatra, Gloria, Melania, Natalia sau Crina

...stiu ca am pus cam multe nume dar toate sunt frumoase
nu as putea sa ma decid doar pentru un nume laughing

| evelynne a răspuns:

Hmmm...pentru baiat:Ioaquim, Yaris, Raiss, Sasha, Evelin, Carol si pentru fata: Haniel, Brenda, Aida, Sabrina...etc:d

| Myuu a răspuns:

Fata:Valentina sau Izabella Baiat:Andrei sau Edward (nu ca sunt nume din Twilight, dar as vrea sa ma casatoresc in viitor...cu un englez si numele astea mi se par potrivite)

| kindness a răspuns:

Fata: alice baiat: edward :X[pentru ca il ador pe edward din twilight si imi place si numele]

| CrazySunshine a răspuns:

Fetitabig grinaiana Mihaela; Baiat : Drtagos Marian

| AngelSpeed explică:

Mie imi place mult numele MIRUNA dar nu stiu dc laughing

| AngelSpeed explică:

Ce nume jegos am nimeni nu la spus sadlaughing

| AngelSpeed explică:

Numele meu e jegos nimeni nu la spus sadlaughing

| AngelSpeed explică:

Ma cheama Marian happy

| AngelSpeed explică:

Eo vreau numai o fetita laughing si o so cheme MIRUNA :-Wlaughing

| AngelSpeed explică:

Ba dar sunteti paraleli cu numele Marian laughing))))))

| AngelSpeed explică:

Baaaaaa numele AngelSpeed e ocupat de eu laughing si nul las pe ficiortu` sa ma plagieze :-W

| Kiyy a răspuns:

Pentru Baiat : Alex sau Tony
Pentru Fata : Ramona sau Selena