| MaddiMaddiShoor a întrebat:

Daca fostul meu prieten care vrea sa se impace cu mine(si eu cu el) face urat cand aude ca am aflat ca a mai stat cu o fata in timp ce statea cu mine ce sa cred?(app am aflat asta de la o fata care nu il suporta si nici el pe ea)

4 răspunsuri:
| DariaAlina a răspuns:

De ce v-ați despărțit de la început?

| MrJorje a răspuns:

Da nu-i nimic nu se intampla ceva rau sunt si ei prieteni impacate cu el

| SilvyorMarrye a răspuns:

Nu se supara, cu siguranta. Daca ti-e dor de el, te intelegeai bine cu el... poti sa te impaci. Eu una zic ca ar trebui sa-l lasi, daca ai auzit de la prietena ta asemenea lucru, s-ar putea sa fie real. Daca relatia mergea bine, nici macar nu v-ati fi certat. Fa cum iti doreste inima. Sper ca te-am ajutat. Funda? :X big grin

| FuckYouFuckers a răspuns:

Pai depinde de modul in care se comporta cu tine acum.Asa iti poti da seama daca merita iertat sau nu. Funda?