| anonim_4396 a întrebat:

Daca o prietena nu mai vorbeste cu tine fara motiv.Asta inseamna ca nu mi-a fost prietena adevarata? Sau a fost geloasa?

12 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

I-ai dat motive sa fie geloasa? Daca nu, atunci nu ti-a fost prietena adevarata.Iar daca i-ai dat motive te mai miri?

| carminaburana43 a răspuns:

Atunci nu ti-e prietena adevarata.Imi pare rau.

| BiuL a răspuns:

Ori i-ai facut tu ceva, desi nu iti dai seama, ori trece printr-o perioada mai grea si vrea sa fie singura sau poate s-a saturat de tine, cum m-am saturat eu de o fata care era mereu crizata si nervoasa si urla, si nu am mai vorbit cu ea ca nu mai rezistam psihic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista "fara motiv ", mai reflecteaza.

| genTlemeNNN a răspuns:

Depinde ce ai facut si tu.Ori nu i-a placut ceva ce ai facut tu ori cum ai zis tu geloasa :X

| Rooksee a răspuns:

Cine stie ce a deranjat-o.

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Si una si alta prieteniile adevarate sunt de la 20 de ani in sus acum sunt doar amicitii

| andreea49 a răspuns:

Exact, depinde de ce i-ai facut. Ai grija in cine ai incredere. Oamenii au multe fete.

| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Poate prietena ta este suparata pe tine deoarece iti petreci timpul cu alte prietene. Sper ce te-am ajutat!

| Gabriela1313 a răspuns:

Poate ai suparat-o cumva. Incearca sa iti aduci amince daca ai vacut ceva necugetat. Intoarcete la ultimul moment in care ati vorbit. Este posibil ca tu sa fi vorbit cu alte fete si sa fi fost geloasa. Pot fi multe cauze. Daca tii la prietenia voastra contacteaz-o, cerei sa va intalniti undeva si vorbiti. Intreab-o care este problema. Bafta!

| mariamary96 a răspuns:

Sigur ai gresit cu ceva fara sa iti dai seama ....mergi si vorbeste cu ea si vezi din ce cauza nu mai vorbeste cu tine :*

| fuckyounniga a răspuns:

Poate ai suparat-o, poate vrea atemție din partea ta sau poate fi geloasă.