| DanceWithTheLittleGirl a întrebat:

Daca un baiat este intr-o relatie, cat de mult contact fizic cu alte fete este acceptabil?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si o strangere de mana este tot contact fizic.Deci poate fi nelimitat.Esti geloasa rau, din cate vad.

| DanceWithTheLittleGirl explică (pentru darrio2007):

Nu sunt chiar atat de geloasa incat sa ma deranjeze strangerile de mana, eu am pus intrebarea asta doar ca sa vad niste pareri

| SweetSecrets a răspuns:

Maxim sa le ia in brate..deja sa le ia de mana este prea mult☺️

| RAY a răspuns:

Daca eun tip popular nu o sa stea cu una singura,depinde de acel baiat, nu poti cere de la un baiat maturitate, nunta, copii, de asta exista baieti barbati

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cat timp raman prieteni si doar atat.

| T0T a răspuns:

Cât vrea și cât simte.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Păi se acceptă doar până la amici. doar amici. fetele se gândesc la mai multe chestii deodată pe când un băiat doar la o singură chestie. Dar cum a spus şi Roxi dacă eşti fată tu decizi limita. dacă nu va vedea ce va vrea la tine va căuta la alta. totul ţine numai de tine. sau. stai pe capu lui toată ziua, enervează.l deranjează.l şi gata e băiatu. numai cu tine

| Roxin a răspuns:

Buna!

Banuiesc ca vorbim despre iubitul tau.
Pai, e simplu. Tu pui limita. Limita mea ar putea sa fie alta.
Imi amintesc ca in liceu aveam o trupa de dans in care erau si fete. Unele coregrafii necesitau prize si dans in doi.
Iubita de pe atunci era suuuuper geloasa.
''De ce o tii pe aia asa?; De ce pune aia mana pe pieptul tau?; Uite si tu cum se apleaca aia in fata ta!''
In concluzie, tu stabilesti unde se pune stop. Desigur, nu cred ca e ok sa accepti atingeri in ''zonele'' alea...adica deja e prea mult pentru oricine!

O zi buna!

| Alexdreww24 a răspuns:

Depinde... Tu alegi limitele si depinde unde le atinge!