| eusicumine98 a întrebat:

Daca un baiat vorbeste cu o fata, iar in timpul asta este intr-o relatie cu alta fata, tine la vreo una dintre ele?

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu.

| SkyPilot a răspuns:

Din ce spui nu putem sti. Trebuie vazut cum se poarta cu ele.

| jrockfreak a răspuns:

Depinde în ce sens vorbește cu cealaltă fată. Poți să fii într-o relație și să ai prieteni fete, pe care, dacă tipul e ok, ar prezenta-o prietenei să se poată convingă și ea singură. Presimt că aici e mai degrabă unul care flirtează pe mai multe terenuri, mdeci tipul e doar un fustangiu plictisit și neserios.

| rox13yy a răspuns:

Nu.Daca tii la o persoana e greu sa mai ai ochi pentru altcineva.

| TigerEye a răspuns:

Păi depinde cum se comportă cu ele! Dacă băiatul flirtează cu fata care nu este într-o relație cu el, atunci nu ține la niciuna şi este un neserios. Dar dacă băiatul e de treabă, este ok şi ține la amândouă.