| cristinapetrescu24 a întrebat:

Dati-mi idei de nume de baieti si de fete, dar nume americane/englezesti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cazimir, Igor, Gorbachev, Putin, Sașa, Boromir, Login, Natașa, Ljubljana, Iskra, Dazdraperma, Zolushka, mai vrei?

| Aannonimm a răspuns:

Baieti:
Aaron,Abel,Alvin,Alden,Andy,Bob,Arthur,Bart,Barclay,Bevis,Bred,Bradley,Byrd, Clay,Edward,Ralph,Christian,Joaquin,Jude, Michael,Geoffrey,Liam,Ben,David,Tom,Ian,Shean,Toshiro,James,Damon,Damian,Gerald,Bryan,Sean,Matt,Johnny,Albert,Adrien,Jake,Ethan,Alan,Tomy,Jason,Gary,Edwan,Jeff,Robert,Chris,Kevin,Colin,Louis,Erick,Patrick,Mark,Jimy,Joseph,Jerremy,Elijah,Darwin,Marcel,,Vincent,Cool,Jack,Josh,Dean,Sam,Jared,Castiel,Alexander,Gordon,Nick,Henry,Stevie
Fete:
Selena,Seily,Sciler,Demy,Lucy,Karen,Bailee,Brenda,Debby,Avery,Mia,Ashley,Sasha,Jessica,Jane,Maia,Vanessa,Miley,Cleo,Anne,Kristen,Caroline,Emily,Rebecah,Bonnie,Aby,Rose,Alexia,Vicky,Jenna,Willow,Anya,Darla,Tara,Kendra,Ruby,Lisa,Ellen,Jo,Sophie,Nora,Lorena,Ginger,Layla,Rikki,Laly,Cassie,Daiana,Kate,Alice,Anastasia,Anitta,Beatrice,Carla,Bambi,Ecaterina,Elisa,Mina,Hanya,Giseona,Agia,Febby,Rona,Maybe, Lucia, Lina, Carla, Malia