| adriana33 a întrebat:

De ce băieții te caută doar când își aduc aminte?

Răspuns Câştigător
| RevinD a răspuns:

Baietii nu uita de tine, ei doar te ignora pana cand ori tu ii cauti pe ei ori ei se plictisesc de ceea ce au si se intorc. Dar motivele difera. Ei pot avea probleme sau alte scuze sau pur si simplu tu le ai dat un motiv sa faca asta. O zi buna happy

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde la ce te referi. Esti intr-o relatie stabila? Atunci (prietenul) nu te suna zilnic sa-ti spuna ca te iubeste sau x alte lucruri pentru ca lucrurile, pentru el, sunt clare si batute in cuie.
Daca ii unul care azi te pune pe jar, apoi te lasa o saptamana, are si el un plan, sau pur si simplu esti pentru el un divertisment.

| Drolja a răspuns:

Ar fi absurd să te caute când nu îşi aduc aminte.

| T0T a răspuns:

Pentru că nu le pasă de tine. Ce e așa greu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu au prezentat intre timp interes pentru ei

| BeckhamRZM a răspuns:

Ori când își aduc aminte, ori când nu le-am mers cu alta și s-au întors unde era bine, de fapt, dar ei nu și-au dat seama. Genul de băieți trebuiesc lăsați în urmă, cu totul! Nu mai trebuie căutați, băgați în seamă pentru că nu merită. Își bat joc de o fată cu minte, care pune suflet, iubește etc și prin asta demonstrează că sunt | | din orice punct de vedere și că vor doar *** și în același timp vor relație serioasă. Ciudat, nu?

| skate19 a răspuns:

Pentru ca nu esti importanta pentru ei, da' tu de ce nu ii cauti?

| System a răspuns:

Pai cum sa caute ceva ce a uitat, e si evident ca cind isi aduc aminte atunci si te cauta, ca altfel nici nu ai cum sa cauti ceva ce ai uitat. )) dar de ce uita? uitam doar ceea ce nu e important pentru noi!